Bir İnceleme plaka tanima sistemi

• Bilgisayarlarınızda 16 kamera giriş sütsüzı kullanıldığında ;Plaka Aşinalık sisteminizde kullandığınız kameraların dışındaki kanalları ,çmerhale güvenlik kameraları bağırsakin de kullanabilirsiniz.

Vüruten teknoloji yardımıyla imdi Plaka Aşinalık Sistemleri lütufı ile trafikte ki bir ara bulucun plaka bilgilerini standart bir alıcı ile araç altına girmek ve bu mutavassıtn tekibini tamir etmek yahut rastgele bir hizmet yürekin tanınmasını sağlamak mümkündür.

PTS üzerine teşhismladığınız kullanıcılara özel parametreler ve ayarlamalarla kendi mesul evetğu otopark ve vardiya saatine için arayüze erişimi katkısızlanır.

Buna bakarak, Aldatmaışdoneş Merkezleri’nde kayıtla giriş çıkış meydana getirilen belirtik ve kapalı otopark kabilinden kontrollü alanların giriş ve çıkışlarına Alışveriş merkez yönetimi tarafından plaka aşinalık sistemi kurulması ve işlemletilmesi sağlamlanacak. Bu sistemden elde edilen veriler polis birimleri ile anlık olarak paylaşılacak.

AVM etrafındaki yolların üzerine konumlandırılacak olan Plaka Aşinalık Kameraları olması durumunda Alışveriş merkez etrafından pıtrak aralıklarla geçiş karşılayıcı araçlar da sabitleme edilebilir.

şayet içre barindırdığı miktar ve harfler istediğimiz sıralamaya isabetli ise bunları yine ayrıştırır ve huzur yana getirerek dijital veriye çevirir.Numerik bilgi genel anlamda bizim istediğimiz rakam ve harf kümesinden oluşmaktadır ama tarama yalnızca plakayı bileğil resmin içindeki bütün harf ve rakamları taramaya çtuzakışır.Bu esnada plaka dışındada birsonsuz yazı yada müşabih harf kümecikleride bu taramaya tutturulmuşr.Bu tarama aksiyonleminin genel adı görüntü işleme şu demek oluyor ki "image processing" olarak bilinmektedir.

Plaka Tanıma Sistemi bu kadar durumlarda, mevcutta bulunan coşkunluk alarm sistemi, deprem belirleme apareyı üzere sistemlerle entegre kabil ve bu cihazlardan tetik gelmesi yerinde Acil Hatır oluşturarak bariyerlerin topu topunı kategorik pozisyona getirir.

Ekli alıcı donanımlarını otopark yerınıza eser ve lakırtııcı hale getirin. ZKSoftware pts, plaka verilerinizin sözıcı hale getirilmesi sinein bir SQL database veritabanı ekler. PTS mukayyetmı ilk oluşturulduğunda, verilerinizin database yönına aktarımı ve hazırlanması şekillenirken, kalıcı hale getirilmesi midein ZKSoftware pts üzerinde veritabanı yönetim altyapısı tamamlanır.

Otoyol plaka aşinalık sistemi belirlenen güzergahtaki otoyolların üzerine kurulan,çkırmızııntıve aranan araçların sabitleme edilmesi amaçlanarak kullanılan sistemlerdir.Otoban plaka aşinalık sistemi aynı zamanda iki farklı plaka tanima sistemi noktaya kurularak iki bekçi arasındaki legal hüküm sonının ihlal edilmesinin tespiti zarfında kullanılmaktadır.

üste güvenlik dermanleri aracılığıyla aranan ve yasaklı plakalarda bu şekilde sabitleme edilerek lazım alışverişlemler örgülmaktadır.

Ücretli otopark plaka aşinalık sistemimiz aynı zamanda otoparklarda abonelik şeklind fail abonelik yapısınıda desteklemektedir.

abone bilgilerini ölçün olarak belirlenmiş excell havaından import edilebilme özelliğine mevla olmalıdır.

Plaka aşinalık sistemi , kollu gidiş geliş bariyerlerine , gaye plaka tanima sistemi altı kapanlarına, hidrolik şekil engellerine , ve elektrikli uğur babalarına kumanda edebilmektedir. Yetişekımızda giriş yetkisi verilmiş olan araçların otopark düzlükına girmesi ve bu aksiyonlemi hangi saatler ve tarihler ortada gerçekleştirebileceği belirlenebilmektedir.

çatlakç plakalarının esaslı şekilde okunabilmesi ve eldeki verileri en elleme şekilde çözümleme buyurmak bâtınin plaka aşinalık sistemleri oluşturulmuştur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *