En iyi Tarafı plaka tanima sistemi

Öncelikle plaka aşinalık sisteminin kullanılacağı ortamın özelliklerinin esen bilinmesi gerekir. Kucakın analizi yapılmış olduktan sonra bu ortama en normal plaka aşinalık sistemine hüküm verilebilir.

çizgi olarak bir plaka aşinalık sisteminin amacı, plaka tanılamaması işlemini farklı koşullar şeşnda gerçekleştirebilmesidir. Örneğin en esen plaka tanıma sistemi, plaka teşhis aksiyonlemini farklı uzaklıklardan, farklı hızda deprem fail kayıtlardan, farklı aydınlanma seviyesine ait ortamlarda gerçekleştirebiliyor olmalıdır.

                Tıknaz ev/şehir üzere iskân alanlarının başlangıçindeki kayar kapı yada otopark bariyerini kontol kılmak amacı ile kullanılaır.Kent sakini herhangi bir etiket barkod yada kartpostal kullanmadan,boşlukç Plakası sisteme kayıtlı ise siteye giriş ve çıkış yapabilir.

Gelişmiş eşleştirme teknolojisi mantığı, plakaları huzurlaştırır ve durağan listeler üzerinden kendiliğinden aksiyonlar almanıza icazet verir. Örneğin; kapı şerh, kollu bariyer geçiş izni ve ödeme alıntı üzere verimliliğinizi zait pres gelişimine katkıda kâin istekleri üstıtlar.

Plaka tanıma sistemleri hırsızlık, kaçıntıçılık kadar durumlarda kullanılan yüksek asayiş önlemlerinden biridir. Bu sebepten mütecaviz zevat tarafından ilk etapta ortadan kaldırılmak istenmeleri oldukça normaldir. Plaka aşinalık sistemini bu kişilerden ve agresif tutumlarından sahiplenmek muhtevain kameraların yeterince dayanıklı ve hücumlara karşı korumalı malzemelerden üretilmiş olması gerekir.

54. Plaka Tanıma Mukayyetmının bütün çatlak yüzleri emeksiz kullanma ve son teknoloji olarak tasarlanmış olmalıdır. 55. Mukayyetmın gelişmiş raporlama görüntülükı olacaktır.

Bunun mealı mukayyetmı, sevap şekilde plaka tanıması dâhilin vüruttirebilir ve ölçeklenebilir öğrenim aşamasına getirme olanakı. Global olarak doğrusu uluslararası plakaları rahatlıkla doğrular ve müdrike teşhis plaka tanima sistemi yapar. ZKSoftware plaka teşhis sisteminin tercih edilmesinin kafalıca sebebi uluslararası pazara hitap etmesidir.

Siz de Sentez Güvenlik garantisi ve kalitesiyle plaka teşhis sistemlerinden sebeplenmek istiyorsanız sitemiz üzerinden telefonlarımıza ulaşarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Windows nöbetletim sistemlerinde domestik olarak yani yerel masayüzeyü platformunda problemsiz çtuzakışabilen binada olması

plaka tanıma sistemiAVM Plaka Teşhismaalışdataş merkezi plaka okumaAVM plaka okumaAVM ıztırari plaka tanıma

AVM Yönetimleri Plaka Aşinalık Sisteminden elde edecekleri verilerle alıcı yoğunluk analizlerini çok ayrıntılı bir şekilde yapabilecekler.

ZKSoftware PTS ile otopark performansını izleyin ve analiz edin. Otopark sahaınıza giriş yapan mesafeç plakalarını takip özelliğine ehil dizge özelliklerini kullanarak bütün alıcı donanımlarındaki çatlakç noktalarını sabitleme edin.

- İstenen zamanlardaki teşhismlı yada teşhismsız vesaitın raporları detaylı olarak tuzakınabilir.

Araba limitlendirme bölge bazlı veya otopark bazlı ayarlanabilir olmakla beraber, sizin seçtiğiniz kota boyunca tasarlanır. Yerelleştirdiğiniz otoparkınızın apiko rapor şablonları tarafından muayene edilmesini elde edin. Mukayyetmınız ne rapor teserü dökmek isterseniz onu size çızevcer. Bildirim ekranındaki tabloları incelediğinizde otomobillerin plakalarını, tarihlerini ve sayaç kiminda inceleme imkanına erişin.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *